Znalec na telefonu:
+420 775 565 456
Přihlášení

Jak nakupovat v aukci

Pokud  Vás zaujme některé dílo z naší nabídky,můžete si ho fyzicky prohlédnout během předaukční výstavy, která je pravidelně pořádána v reprezentativních prostorách Vinohradské galerie.

V případě, že chcete dražit, musíte se nejdříve zaregistrovat.


Jak se registrovat?

Registrujte se v levé části obrazovky - tlačítko registrace.

Dále se řiďte pokyny v přijatém e-mailu, který přichází bezprostředně po Vaší registraci.

Registrace je taktéž možná osobně přímo v naší provozovně eStarožitnosti.cz na adrese Korunní 1143/84, Praha 10 - Vinohrady.

Poté, co bude Vaše registrace dokončena, budete se moci přihlásit k dražbě.


 Jak dražit?

Přihlašte se ke dražbě - tlačítko v levé části obrazovky.

Dražit lze 2 způsoby aktivní dražbou, nebo vložit limit:

- Aktivním dražením, se přihlásíte k aktuální aukční ceně tzn. každý jiný zájemce Vás svým příhozem může překonat. Je nutné tedy sledovat, v případě zájmu o dílo, zda je Vaše nabízená cena nejvyšší.

- Druhou možností dražby je nastavení limitu tzn. nastavit maximální částku, za kterou jste ochoten dílo zakoupit. Na tuto částku nastaveného limitu, systém automaticky přihazuje proti ostatním zájemcům. 

Pokud dojde k přihození v posledních 2 minutách, před plánovaným ukončením aukce, dojde k automatickému prodloužení konce aukce o další 2 minuty a toto probíhá i při každém dalším příhozu. Dražitel tedy má dostatek času ke zvážení, zda svou nabídku bude zvyšovat. 

K dosažené ceně bude vždy připočteno 25% z konečné částky, jako odměna provozovatele aukce.

Příhozy a nastavení limitu jsou vždy závazné.

V případě, že Vaše nabídka je nejvyšší oproti ostatním zájemcům, vítězíte a získáte dražený předmět.

Dražitel má dle podmínek aukce povinnost vyhranou položku uhradit do 7 dnů a převzít. V případě nedodržení smluvních podmínek a tím zmaření aukce, bude dle všeobecných obchodních podmínek, přistoupeno k vymáhání náhrady škody, které umožňuje právní řád.

Aukce jsou vedeny zcela transparentně, proto věříme, že k těmto situacím nebude docházet.

Vyhráli jste draženou položku? Gratulujeme!

Po ukončení dražby obdržíte výherní email s informacemi o možnostech platby za vydražené dílo. Prosíme o řádné vyplnění variabilního symbolu z důvodu automatického spárování Vaší platby s draženou položkou.

Po připsání částky na účet nebo proplacení v hotovosti, je dílo připraveno k okamžitému zaslání či k okamžitému osobnímu převzetí na adrese provozovny eStarozitnosti.cz s.r.o., Korunní 1143/84, Praha 10 - Vinohrady

Obchodní podmínky aukční síně starožitnosti.cz jsou zcela v souladu s právním řádem ČR a vydražené položky jsou rozesílány kurýrní službou i mimo Českou republiku.

Máte-li zájem o další informace, kontaktujte nás telefonicky případně emailem.