AUKCE ZÁŘÍ 2024
Panuška Jaroslav
Přeháňky
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
4700.00,- Kč
0 ,- Kč
4 700,- Kč
Hladík
Cesta z města
0 ,- Kč
2 500,- Kč
Filla Emil
Zátiší s ovocem
3 700,- Kč
J.S.
,,My Feet Printsin In The Arts"
2 500,- Kč
Neznámý autor 20. století
Abstrakce
1800.00,- Kč
0 ,- Kč
1 800,- Kč
Neznámý autor 20. století
Tváře
1200.00,- Kč
0 ,- Kč
1 200,- Kč
Jíra Josef
Krejčovská panna
1500.00,- Kč
0 ,- Kč
1 500,- Kč
Jíra Josef
Sv. Jiří na koni
1500.00,- Kč
0 ,- Kč
1 500,- Kč
Neznámý autor
Polabí
1200.00,- Kč
0 ,- Kč
1 200,- Kč
Signováno nečitelně
Podzimní krajina s řekou
1500.00,- Kč
0 ,- Kč
1 500,- Kč
Jirásek Jaroslav
Rabštejn
4700.00,- Kč
0 ,- Kč
4 700,- Kč
Haise Václav
PF 1969 - život ve městě
950.00,- Kč
0 ,- Kč
950,- Kč