AUKCE LISTOPAD 2024
G.A.R.A.G.E
Designový stůl
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
6500.00,- Kč
0 ,- Kč
6 500,- Kč
Murano
Lustr - Ve Art Murano
6000.00,- Kč
6 000,- Kč
Čechy 1. pol. 20. století
Lustr ART DECO
9000.00,- Kč
0 ,- Kč
9 000,- Kč
Tavík Šimon František
Sběrači mušlí
3500.00,- Kč
3 500,- Kč
Emily Beatrice Bland
Přístavní město Cassis
4500.00,- Kč
0 ,- Kč
4 500,- Kč
Kristofori Jan
Nostalgická šperkovnice
4500.00,- Kč
0 ,- Kč
4 500,- Kč
Volák Jindřich
Barevný sen - Indie III.
0 ,- Kč
2 500,- Kč
Volák Jindřich
Letní květy
0 ,- Kč
2 500,- Kč
Hejna Václav
Tondo
2000.00,- Kč
0 ,- Kč
2 000,- Kč
český autor 21.st
Loutka J.Ovčáček
4500.00,- Kč
4 500,- Kč
Kulich Jan
MASKA
4500.00,- Kč
0 ,- Kč
4 500,- Kč
Šípek Bořek
Designové nástěnné světlo
3500.00,- Kč
0 ,- Kč
3 500,- Kč