Prázdninová aukce 2021
Saudek Kája
Poslouchejte rádio vlaštovka
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
1800.00,- Kč
4 100,- Kč
Jiran Robert
Pohled na Vyšehrad
5000.00,- Kč
1000 ,- Kč
45 100,- Kč
Patoue Jean
Striptérka
2900.00,- Kč
2 900,- Kč
Neznámý autor
Dáma v plavkách
1200.00,- Kč
1 900,- Kč
Neznámý autor 18.století
Kočárový erb
950.00,- Kč
1 850,- Kč
Německo 2.pol.19.stol.
Galantní scéna
1500.00,- Kč
1 500,- Kč
Neznámý autor
Váza - Muráno
1200.00,- Kč
1 600,- Kč
Bořek Šípek - okruh
Sklenice dvoustranná (Ajeto sklárna )
2400.00,- Kč
2 800,- Kč
Blažíček František
Konvolut - Vlk lezoucí ke křížku a Žonglér drsný a drsnosrstý
2200.00,- Kč
2 200,- Kč
Born Adolf
Srdce pro Tebe!
700.00,- Kč
700,- Kč
Holý Miloslav
Motiv se dvěma vrbami
1200.00,- Kč
2 700,- Kč
Koliha Jaroslav
Stráň u potoka
880.00,- Kč
1 880,- Kč