Mimořádná aukce starožitností
Neznámý autor
Panenka Marie
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
500.00,- Kč
700,- Kč
Neznámý autor 18.století
Svatá trojice - otec ,syn a duch svatý
3000.00,- Kč
3 100,- Kč
Neznámý autor
Dóza ve tvaru dívky
2000.00,- Kč
3 700,- Kč
Neznámý autor 18.století
Madona s dítětem
2 500,- Kč
Hutschenreuther, Selb - Bavaria, Porcelán
Papoušek
3500.00,- Kč
3 500,- Kč
Neznámý autor 18.století
Černá madona
3500.00,- Kč
3 500,- Kč
německý autor
Secesní váza
1500.00,- Kč
1 700,- Kč
Neznámý autor 18.století
Párové poličky zlacené
3 655,- Kč
Neznámý autor
Svatý
2000.00,- Kč
2 500,- Kč
Neznámý autor
Konvolut 2 ks porcelán
1000.00,- Kč
1 000,- Kč
Železný Brod
Konvolut 14ks broušeného skla
1200.00,- Kč
1 400,- Kč
Royal Dux
Konvolut 2 ks secesní párové sochy
4700.00,- Kč
6 500,- Kč