Aukce únor 2021
![](/assets/images/resources/17738/230x195/4221c7d367b8d1280b566380c7e9996bb850ba11.png)
Ženatá Kamila
Bílé snění
Nejste přihlášen
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
15000.00,- Kč
Minimální příhoz:
1000 ,- Kč
Aktuální cena
Vydraženo za
26 000,- Kč
![](/assets/images/resources/17741/230x195/6fe9509eaeb768df586c0f8342503ff6a7b2926b.png)
J.S.
Tušená znamení symbolů
Nejste přihlášen
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
7000.00,- Kč
Minimální příhoz:
1000 ,- Kč
Aktuální cena
Vydraženo za
48 000,- Kč
![](/assets/images/resources/17732/230x195/76888ed484f9b0e904eaaecaea11c7438ae6c654.png)
Neznámý autor 19.století
Párové sochy
Nejste přihlášen
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
1200.00,- Kč
Minimální příhoz:
100 ,- Kč
Aktuální cena
Vydraženo za
1 400,- Kč
![](/assets/images/resources/17734/230x195/f85c44802f96c68554ddddf8e4659a87055ab47b.png)
Neznámý autor 19.století
U kováře
Nejste přihlášen
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
1800.00,- Kč
Minimální příhoz:
100 ,- Kč
Aktuální cena
Vydraženo za
4 400,- Kč
![](/assets/images/resources/17749/230x195/c4baf031662c4c57b8a5f304e5d6742bae069247.png)
Neznámý autor
Požehnání
Nejste přihlášen
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
1500.00,- Kč
Minimální příhoz:
500 ,- Kč
Aktuální cena
Vydraženo za
18 000,- Kč
![](/assets/images/resources/17735/230x195/f80a7f4800138361e3835f7aca32fdbb454d72b6.png)
Diviš Stanislav
Cesta mezi poli
Nejste přihlášen
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
6000.00,- Kč
Minimální příhoz:
500 ,- Kč
Aktuální cena
Vydraženo za
8 500,- Kč
![](/assets/images/resources/17750/230x195/74b3ad98242453340c7145e214305d14d3020342.png)
Německo 2.pol.19.stol.
Dívka pod stromy
Nejste přihlášen
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
1700.00,- Kč
Minimální příhoz:
100 ,- Kč
Aktuální cena
Vydraženo za
2 400,- Kč
![](/assets/images/resources/17740/230x195/a64f6d08abc428f773c1c562aacaa9996b670b6e.png)
Šnobl Ivan
Podzim
Nejste přihlášen
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
3000.00,- Kč
Minimální příhoz:
500 ,- Kč
Aktuální cena
Vydraženo za
5 500,- Kč
![](/assets/images/resources/17757/230x195/7540f57043fd31f1c17b28373f6e0b952fdf5313.png)
Sklárna Lötz
Skleněná mísa
Nejste přihlášen
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
1100.00,- Kč
Minimální příhoz:
100 ,- Kč
Aktuální cena
Vydraženo za
4 100,- Kč
![](/assets/images/resources/17760/230x195/b9a8c85dc320223cca79d5ecd968b0987a7208c7.png)
Neznámý autor
Šavle Německo 1 sv. válka
Nejste přihlášen
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
1800.00,- Kč
Minimální příhoz:
500 ,- Kč
Aktuální cena
Vydraženo za
14 000,- Kč
![](/assets/images/resources/17759/230x195/6c9596b599f34faaeb71bbc623c4e22fc60ae180.png)
Neznámý autor
Holba - ze života kavaleristy
Nejste přihlášen
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
900.00,- Kč
Minimální příhoz:
100 ,- Kč
Aktuální cena
Vydraženo za
3 000,- Kč
![](/assets/images/resources/17752/230x195/ef1b848c1557c50b3e121be7c254a1f7e58dc98b.png)
Kroča Antonín
Svatební kytice
Nejste přihlášen
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
2900.00,- Kč
Minimální příhoz:
500 ,- Kč
Aktuální cena
Vydraženo za
8 500,- Kč