Aukce únor 2021
Ženatá Kamila
Bílé snění
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
15000.00,- Kč
1000 ,- Kč
26 000,- Kč
J.S.
Tušená znamení symbolů
7000.00,- Kč
1000 ,- Kč
48 000,- Kč
Neznámý autor 19.století
Párové sochy
1200.00,- Kč
1 400,- Kč
Neznámý autor 19.století
U kováře
1800.00,- Kč
4 400,- Kč
Neznámý autor
Požehnání
1500.00,- Kč
18 000,- Kč
Diviš Stanislav
Cesta mezi poli
6000.00,- Kč
8 500,- Kč
Německo 2.pol.19.stol.
Dívka pod stromy
1700.00,- Kč
2 400,- Kč
Šnobl Ivan
Podzim
3000.00,- Kč
5 500,- Kč
Sklárna Lötz
Skleněná mísa
1100.00,- Kč
4 100,- Kč
Neznámý autor
Šavle Německo 1 sv. válka
1800.00,- Kč
14 000,- Kč
Neznámý autor
Holba - ze života kavaleristy
900.00,- Kč
3 000,- Kč
Kroča Antonín
Svatební kytice
2900.00,- Kč
8 500,- Kč