Aukce říjen 2022
Čechy 20. století
Váza - modrobílá
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
900.00,- Kč
900,- Kč
Francie 20. století
Skleník zámecký Boulle
4500.00,- Kč
1000 ,- Kč
20 000,- Kč
Čechy 2.pol.19.století
Židle-historismus
5 500,- Kč
Moser
Váza s antickým motivem - oroplastika
4500.00,- Kč
4 500,- Kč
Čechy 20. století
Sklenice s loveckým motivem
650.00,- Kč
1 400,- Kč
Schaubach Kunst
Srneček
500.00,- Kč
500,- Kč
Štursa Jan
Raněný
3700.00,- Kč
7 000,- Kč
Čechy - přelom 19. a 20. století
Sada stříbrných příborů
1500.00,- Kč
1 900,- Kč
Sada stříbrných vidliček
1500.00,- Kč
1 500,- Kč
Čína 20.stol.
Váza s motivem ptáků
5000.00,- Kč
8 500,- Kč
STELLA - S.T.E.L.L.A.
DOUBLE
5000.00,- Kč
9 500,- Kč
Warhol Andy
Čtyři úsměvy Marilyn Monroe
10 500,- Kč