Aukce prosinec 2023
Balmori Santos
Nahé dívky při měsíčním svitu
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
9000.00,- Kč
10 500,- Kč
Čechy 1. pol. 20. století
Knihovna funkcionalistická
15000.00,- Kč
15 000,- Kč
Asie 19.století
Nástěnný talíř
4500.00,- Kč
4 600,- Kč
IWC
Zlaté náramkové hodinky
9000.00,- Kč
1000 ,- Kč
43 000,- Kč
Matal Bohumír
Ptačí herec
30000.00,- Kč
5000 ,- Kč
100 000,- Kč
František Ringo Čech
Skupina bez přesného pracovního programu
9000.00,- Kč
1000 ,- Kč
40 000,- Kč
Itálie 21.stol.
Prsten s brilianty a tanzanity
20000.00,- Kč
1000 ,- Kč
25 000,- Kč
Cartier
Dámské hodinky Cartier Tank Solo
20000.00,- Kč
1000 ,- Kč
20 000,- Kč
Tichý František
Návrh na plakát - výstava 50 let Mánesa
55000.00,- Kč
1000 ,- Kč
55 000,- Kč
Omega
Pánské hodinky Omega
5000.00,- Kč
12 000,- Kč
ROLEX
Dámské hodinky Rolex Day Just Bicolor
20000.00,- Kč
1000 ,- Kč
36 000,- Kč
Florian František
Dark Pinneaple
3000.00,- Kč
6 500,- Kč