Aukce leden 2021
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
1400.00,- Kč
2 100,- Kč
Jiran Robert
Pyramidy v Gíze
5000.00,- Kč
1000 ,- Kč
51 000,- Kč
11 500,- Kč
Kuba Ludvík
Poděbrady
5500.00,- Kč
1000 ,- Kč
21 000,- Kč
Neznámý autor 19.století
Zámecká truhla
6000.00,- Kč
6 000,- Kč
Ghyczy Peter
Garden egg - Designové křeslo
1900.00,- Kč
10 500,- Kč
Čechy okolo r.1930
Karafa se skleničkami Art-Deco
3 700,- Kč
Neznámý autor 20. století
Portrét dívky v kroji
1500.00,- Kč
5 000,- Kč
Modigliani Amedeo
Hlava dívky
4700.00,- Kč
13 500,- Kč
Neznámý autor 19.století
Opice s květinami
10 000,- Kč
Neznámý autor
konvolut 5 ks
2 700,- Kč
Max František
Krajina pod Troskami
1400.00,- Kč
4 000,- Kč