Aukce květen
Zrzavý Jan
Dáma v klobouku
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
1300.00,- Kč
3 200,- Kč
Picasso Pablo
Le Viol - erotika
1500.00,- Kč
15 000,- Kč
Neznámý autor 19.století
Žena v naději
1900.00,- Kč
16 000,- Kč
Dalí Salvador
Talíř Dalí
1600.00,- Kč
1 800,- Kč
Neznámý autor 19.století
Ptáček na větvi
1700.00,- Kč
2 000,- Kč
Neznámý autor 19.století
Nahá čtenářka
4400.00,- Kč
10 000,- Kč
Zrzavý Jan
Anděl
1900.00,- Kč
5 000,- Kč
Ostrý Max
Letní krajina
1600.00,- Kč
2 600,- Kč
Dürer Albrecht
Zajíc
700.00,- Kč
2 400,- Kč
Felicita Frai
Letní kytice
1500.00,- Kč
2 000,- Kč
Signováno nečitelně
Letní krajina s řekou
1200.00,- Kč
1 400,- Kč
Antonín Jindřich
Loučení
1400.00,- Kč
1 800,- Kč