Aukce duben 2021
Německo 2.pol.19.stol.
Dívka s ještěrkou
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
1050.00,- Kč
2 200,- Kč
Ewald Gawlik
Postavy v kápi
1200.00,- Kč
6 000,- Kč
Neznámý autor 19.století
Usedlost
1250.00,- Kč
3 600,- Kč
Kupka František
Orange circle
2000.00,- Kč
1000 ,- Kč
48 000,- Kč
Bondarenko
Spící město
2 600,- Kč
Kolibová Zuzana
Divoká entropie
1700.00,- Kč
6 500,- Kč
Neznámý autor
Venezia
1900.00,- Kč
3 954,- Kč
Gutfreund Otto
Zrození
3300.00,- Kč
1000 ,- Kč
25 000,- Kč
Kroča Antonín
Žena
3000.00,- Kč
3 300,- Kč
Havrilla Vladimír
Obrazy v obraze
3300.00,- Kč
1000 ,- Kč
20 000,- Kč
Šerých Jaroslav
Obrysy
1200.00,- Kč
3 000,- Kč
Rapin Jan
Dívka v modrém
3000.00,- Kč
1000 ,- Kč
30 000,- Kč