Aukce červen 2020
Lehoučka J.
Tři varianty
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
1000 ,- Kč
32 020,- Kč
Karas Karel
Podzim na břehu řeky
2200.00,- Kč
10 000,- Kč
Neznámý autor
Humidor
500.00,- Kč
1 000,- Kč
Neznámý autor 19.století
Šachy
1200.00,- Kč
2 500,- Kč
maďarský autor
Sběr kapusty
4900.00,- Kč
5 500,- Kč
Milo-Miguel Fernando Lopez
Sexy nahá tanečnice
3500.00,- Kč
3 600,- Kč
Janeček Ota
Ptáček při západu slunce
3900.00,- Kč
1000 ,- Kč
32 000,- Kč
Hanzen Alexej Vasiljevič
Mořský příboj při západu slunce
9900.00,- Kč
1000 ,- Kč
33 400,- Kč
Stejskal L.
Zátiší se sklenicí
2700.00,- Kč
5 500,- Kč
Warhol Andy
Muhamad Ali
1000 ,- Kč
24 000,- Kč
Tůma
Tušení jara
1200.00,- Kč
1 200,- Kč
impresionista počátku 20.stol.
Lekníny na vodní hladině
3300.00,- Kč
1000 ,- Kč
22 000,- Kč