AUKCE BŘEZEN 2024
Wágner Libor
Dům ticha
Musíte se přihlásitVyvolávací cena:
7500.00,- Kč
11 000,- Kč
Panuška Jaroslav
Pranýř
1700.00,- Kč
1000 ,- Kč
20 000,- Kč
Saudek Jan
Zuzanka how she ll be in another Milenium
4500.00,- Kč
10 000,- Kč
Velčovský Josef
Jablko poznání
1200.00,- Kč
1 300,- Kč
Stretti-Zamponi Jaromír
Staroměstské náměstí
1500.00,- Kč
6 000,- Kč
Rakousko 19/20 století
Papoušci
3 700,- Kč
Šípek Bořek
Designové zrcadlo - Maletimura
12000.00,- Kč
1000 ,- Kč
20 000,- Kč
porcelánka Vídeň
Česání jablek
2600.00,- Kč
3 300,- Kč
Born Adolf
Za oponou
1500.00,- Kč
1 600,- Kč
Smetana Zdeněk
Křemílek a Vochomůrka
5500.00,- Kč
9 000,- Kč
Florian František
Dreamers in Garden
3000.00,- Kč
14 500,- Kč
Neznámý autor první pol. 18. století
¨Portrét dívky
3 000,- Kč